قوانین و مقررات استفاده از سرویس های میزبانی سایت سانا وب هاست :

1-تمامی کاربران اعم از حقیقی و حقوقی موظف می باشند با اطلاعات حقیقی خود در سایت عضو شوند ، در غیر اینصورت سانا وب هاست این اختیار را دارد که از ارائه خدمات به کاربران مشکوک خودداری کند .

2-در صورت عدم تکمیل اطلاعات هویتی خود به صورت واقعی و مشکوک شدن ما به ثبت نام با اطلاعات جعلی پس از ثبت نام باید مدارک هویتی خود را از جمله اسکن کارت ملی خود را باید ارسال کنید .

3-نصب و راه اندازی هرنوع سایت با محتوای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و سایت هایی با موضوعات ممنوعه که در گروه مصادیق مجرمانه مرتبط با اینترنت ایران باشند بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد و هیچ مبلغی عودت داده نخواهد شد !

فهرست مصادیق محتوای مجرمانه

موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای
 الف) محتوا علیه عفت و اخلاق عمومی
1. اشاعه فحشاء و منكرات (بند2 ماده6 ق.م)
2. تحریك، تشویق، ترغیب، تهدید یا دعوت به فساد و فحشاء و ارتکاب جرایم منافی عفت یا انحرافات جنسی. (بند ب ماده 15 قانون ج.ر و ماده 639  ق.م.ا )
3. انتشار، توزیع و معامله محتوای خلاف عفت عمومی (مبتذل و مستهجن)  (بند 2 ماده 6 ق.م و ماده 14 قانون ج.ر)
4. تحریك، تشویق، ترغیب، تهدید یا تطمیع افراد به دستیابی به محتویات مستهجن و مبتذل (  ماده 15 قانون جرایم رایانه ای )
5. استفاده ابزاری از افراد (اعم از زن و مرد) در تصاویر و محتوا ، تحقیر و توهین به جنس زن، تبلیغ تشریفات و تجملات نامشروع و غیرقانونی (بند 10 ماده6 ق.م)
ب) محتوا علیه مقدسات اسلامی
1. محتوای الحادی و مخالف موازین اسلامی (بند1ماده6 ق.م)
2. اهانت به دین مبین اسلام و مقدسات آن (بند 7 ماده 6 ق.م و ماده 513 ق.م.ا)
3. اهانت به هر یک از انبیاء عظام یا ائمه طاهرین (ع) یا حضرت صدیقه طاهره (س) (ماده 513  ق.م.ا)
4. تبلیغ به نفع حزب گروه یا فرقه منحرف و مخالف اسلام (بند 9 ماده 6 ق.م)
5. نقل مطالب از نشریات و رسانه ها و احزاب و گروه های داخلی و خارجی منحرف و مخالف اسلام به نحوی كه تبلیغ از آنها باشد. (بند 9 ماده 6 ق.م)
6. اهانت به امام خمینی (ره) و تحریف آثار ایشان (ماده 514  ق.م.ا)
7. اهانت به مقام معظم رهبری (امام خامنه ای) و سایر مراجع مسلم تقلید (بند 7 ماده 6 ق.م)
ج) محتوا علیه امنیت و آسایش عمومی
1. تشكیل جمعیت، دسته، گروه در فضای مجازی ( سایبر ) با هدف برهم زدن امنیت كشور (ماده 498  ق.م.ا)
2. هر گونه تهدید به بمب گذاری(ماده 511  ق.م.ا)
3. محتوایی كه به اساس جمهوری اسلامی ایران لطمه وارد كند (بند 1 ماده 6 ق.م)
4. انتشار محتوا علیه اصول قانون اساسی (بند 12 ماده 6 ق.م)
5. تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران (ماده 500  ق.م.ا)
6. اخلال در وحدت ملی و ایجاد اختلاف مابین اقشار جامعه به ویژه از طریق طرح مسائل نژادی و قومی (بند 4 ماده 6 ق.م)
7. تحریك یا اغوای مردم به جنگ و كشتار یكدیگر (ماده 512  ق.م.ا)
8. تحریك نیروهای رزمنده یا اشخاصی كه به نحوی از انحا در خدمت نیروهای مسلح هستند به عصیان ، فرار، تسلم یا عدم اجرای وظایف نظامی( ماده 504  ق.م.ا  )
9. تحریک و تشویق افراد و گروه ها به ارتكاب اعمالی علیه امنیت، حیثیت و منافع جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از كشور( بند 5 ماده 6 ق.م )
10. تبلیع به نفع گروه ها و سازمانهای مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران (ماده 500 ق م.ا)
11. فاش نمودن و انتشار غیرمجاز اسناد و دستورها و مسایل محرمانه و سری دولتی و عمومی (بند 6 ماده 6 ق.م و مواد 2و3 ‌قانون مجازات انتشار و افشای اسناد محرمانه و سری دولتی و ماده 3 قانون ج.ر)
12. فاش نمودن و انتشار غیرمجاز اسرار نیروهای مسلح (بند 6 ماده 6 ق.م )
13. فاش نمودن و انتشار غیرمجاز نقشه و استحكامات نظامی (بند 6 ماده 6 ق.م )
14. انتشار غیرمجاز مذاكرات غیرعلنی مجلس شورای اسلامی (بند 6 ماده 6 ق.م )
15. انتشار بدون مجوز مذاكرات محاكم غیرعلنی دادگستری و تحقیقات مراجع قضایی (بند 6 ماده 6 ق.م )
16. انتشار محتوای که از سوی شورای عالی امنیت ملی منع شده باشد.
د) محتوا علیه مقامات و نهادهای دولتی و عمومی
1. اهانت و هجو نسبت به مقامات ، نهادها و سازمان های حکومتی و عمومی (بند 8 ماده 6 ق.م و مواد 609 و 700  ق.م.ا)
2. افترا به مقامات، نهادها و سازمان های حکومتی و عمومی (بند 8 ماده 6 ق.م و 697  ق.م.ا)
3. نشراكاذیب و تشویش اذهان عمومی علیه مقامات ، نهادها و سازمانهای حکومتی (بند 11 ماده6 ق.م و 698  ق.م.ا)
ه) محتوای که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود ( محتوا مرتبط با جرایم رایانه ای )
1.انتشار یا توزیع و در دسترس قرار دادن یا معامله داده ها یا نرم افزارهایی كه صرفاً برای ارتكاب جرایم رایانه ای به كار می رود ( ماده 25 قانون ج.ر )
2. فروش انتشار یا در دسترس قرار دادن غیرمجاز گذرواژه ها و داده هایی كه امكان دسترسی غیرمجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای یا مخابراتی دولتی یا عمومی را فراهم می كند (ماده 25 قانون ج.ر)
3. انتشار یا در دسترس قرار دادن محتویات آموزش دسترسی غیرمجاز، شنود غیرمجاز، جاسوسی رایانه ای، تحریف و اخلال در داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتی (ماده 25 قانون ج.ر)
4. آموزش و تسهیل سایر جرایم رایانه ای (ماده 21 قانون ج.ر)
5. انتشار فیلترشكن ها و آموزش روشهای عبور از سامانه های فیلترینگ (بند ج ماده 25 قانون ج.ر)
6. انجام هرگونه فعالیت تجاری و اقتصادی رایانه ای مجرمانه مانند شركت های هرمی (قانون اخلال در نظام اقتصادی کشور و سایر قوانین )
و) محتوا مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی
1. انتشار و سرویس دهی بازی های رایانه ای دارای محتوای مجرمانه (مواد مختلف  ق.م.ا و قانون ج.ر)
2. معرفی آثار سمعی و بصری غیرمجاز به جای آثار مجاز (ماده 1 قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیرمجاز دارند)
3. عرضه تجاری آثار سمعی و بصری بدون مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (ماده 2 قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند)
4. تشویق و ترغیب به نقض حقوق مالکیت معنوی (ماده 1 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزار های رایانه ای و ماده 74 قانون تجارت الکترونیکی)
ز) محتوای که تحریک، ترغیب، یا دعوت به ارتکاب جرم می کند ( محتوای مرتبط با سایر جرایم )
1. انتشار محتوای حاوی تحریک، ترغیب، یا دعوت به اعمال خشونت آمیز و خودکشی (ماده 15 قانون ج.ر)
2. تبلیغ و ترویج مصرف مواد مخدر، مواد روان گردان و سیگار (ماده 3 قانون جامع كنترل و مبارزه ملی با دخانیات 1385)
3. باز انتشار و ارتباط (لینک) به محتوای مجرمانه تارنماها و نشانی های اینترنتی مسدود شده، نشریات توقیف شده و رسانه های وابسته به گروه ها و جریانات منحرف و غیر قانونی.
4. تشویق تحریک و تسهیل ارتكاب جرائمی كه دارای جنبه عمومی هستند از قبیل اخلال در نظم ،‌ تخریب اموال عمومی، ارتشاء، اختلاس، كلاهبرداری، قاچاق مواد مخدر، قاچاق مشروبات الكلی و غیره (ماده 43  ق.م.ا)
5. تبلیغ و ترویج اسراف و تبذیر (بند 3 ماده 6 ق.م)
———————————————————————————————————————————————————————————————-

4-برای ثبت سفارش حتما باید با کارت بانکی متعلق به خودتان سرویس مورد نظر را خریداری نمائید در غیر اینصورت در صورت بروز مشکلات در پرداخت و … عواقب آن برعهده شما می باشد و سانا وب هاست نسبت به این امر هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد.

5-در صورت عدم آشنایی و آگاهی به سرویس مورد نیاز خود حتما قبل از خرید و ثبت سفارش از طریق تیکت پشتیبانی و یا تماس تلفنی درباره سرویس مورد نیاز خود با ما مشاوره کنید تا راهنمایی های لازم جهت ثبت سفارش به شما داده شود در غیر اینصورت مسئولیت اشتباه در خرید بر عهده مشتری می باشد و تحت هیچ شرایطی مبلغی برای شما برگشت داده نخواهد شد .

6-برای اطلاع رسانی دوره های تمدید سرویس های خریداری شده ، ما همواره از طریق ایمیل و پیامک شما را مطلع می سازیم ، اما در صورت بی توجهی به تمدید سرویس ها و حذف اتوماتیک آن از سیستم  ، مسئولیت عواقب بعدی آن بر عهده مشتری می باشد .

7-در بخش های ثبت نام ، سفارش و … هنگام درج شماره تماس و تلفن دقت لازم را داشته باشید تا در مواقع ضروری و برقراری تماس با شما مشکلی پیش نیایید و حتما اعداد را به زبان انگلیسی وارد کنید تا SMS های یادآوری پرداخت و … به خط موبایل شما ارسال شوند در غیر اینصورت مسئولیت قطع شدن سرویس شما توسط سیستم به دلیل عدم مطلع شدن از تاریخ پرداخت و عدم پرداخت به موقع فاکتورها و در نتیجه از دست رفتن اطلاعات شما روی هاست بر عهده خود شما خواهد بود .

8-با توجه به اتوماتیک بودن تمامی مراحل سفارش و ایجاد فضای هاست و ارسال اطالاعات ورود به آن به ایمیل ثبت شده شما در سیستم ما ، هنگام ثبت نام آدرس ایمیل خود را به درستی و با دقت وارد کنید ، در غیر اینصورت مسئولیت تمامی عواقب احتمالی اعم از هک سایت شما و یا از بین رفتن اطلاعات شما بر روی سایت و … بر عهده خود شما خواهد بود .

9-در صورت بروز مشکل و نیاز به پشتیبانی جهت ارتباط با واحد پشتیبانی حتی المقدور از طریق ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید و فقط در مواقع بسیار ضروری با شماره 09181384200 با ما در تماس باشید .

10-با توجه به پیشرفت های روز افزون در دنیای فناوری و اطلاعات در هر لحظه ممکن است دیتاسنترها در راستای ارتقای سطح کیفیت سرویس ها عملیات بروزرسانی سخت افزاری و نرم افزاری متعددی را داشته باشند که معمولا این عملیات در ساعات نیمه شب و زمان هایی که بازدید بسیار پایین می باشد انجام می شود و طبیعتا در این مواقع ممکن است در ارتباطات بین شبکه ای بین سرورها و اینترنت اختلال یا قطعی های موقتی بوجود بیاید به همین دلیل در این موارد سانا وب هاست مقصر این قطعی ها نمی باشد و هر نوع درخواستی اعم از شکایت ، نارضایتی و یا درخواست بازگشت وجه از سوی کاربر پذیرفته نیست و از شما مشتری گرامی خواهشمندیم در مواردی از این قبیل صبر و شکیبایی لازم را داشته باشید تا سرویس مجددا وصل شود .

با آرزوی موفقیت ، از اعتماد شما سپاسگزاریم .